Cookie beleid Always Forward

De website van Always Forward is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Binnen de site worden er op dit moment geen marketing cookies gebruikt.

Trainingsrooster

Trainingsrooster

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Always Forward JO8-3 16.30 - 17.30 Gerrit Visser
  • Veld 2
  • Clustertraining
Always Forward JO9-3 16.30 - 17.30 Herman Schaefers
  • Veld 3
  • Clustertraining
Always Forward JO8-4 16.40 - 17.40 Gerrit Visser
  • Veld 2
  • Clustertraining
Always Forward JO9-4 16.40 - 17.40 Herman Schaefers
  • Veld 3
  • Clustertraining
Always Forward JO9-5 16.50 - 17.50 Herman Schaefers
  • Veld 3
  • Clustertraining
Always Forward JO10-3 16.50 - 17.50 Gerrit Visser
  • Veld 2
  • Clustertraining
Always Forward JO9-6 17.00 - 18.00 Herman Schaefers
  • Veld 3
  • Clustertraining
Always Forward JO10-4 17.00 - 18.00 Gerrit Visser
  • Veld 2
  • Clustertraining
Always Forward MO15-3 17.00 - 18.00 Jack Schouten, Kelsey Servinus
  • 4B
  • Ballenkar 8
Always Forward JO8-1 17.00 - 18.30 Ronald Hijdra
  • 1B
  • -
Always Forward JO8-2 17.00 - 18.30 Ronald Hijdra
  • 1B
  • -
Always Forward JO9-1 17.00 - 18.30 Samir Kerrach, Michael Dudink
  • 1A
  • Ballenkar 22
Always Forward JO9-2 17.00 - 18.30 Samir Kerrach, Michael Dudink
  • 1A
  • Ballenkar 22
Always Forward JO10-5 17.10 - 18.10 Gerrit Visser
  • Veld 2
  • Clustertraining
Always Forward JO11-3 17.10 - 18.10 Herman Schaefers
  • Veld 3
  • Clustertraining
Always Forward JO10-6 17.20 - 18.20 Gerrit Visser
  • Veld 2
  • Clustertraining
Always Forward JO11-4 17.20 - 18.20 Herman Schaefers
  • Veld 3
  • Clustertraining
Always Forward JO11-5 17.30 - 18.30 Herman Schaefers
  • Veld 3
  • Clustertraining
Always Forward MO11-2 17.30 - 18.30 Gerrit Visser
  • Veld 2
  • Clustertraining
Always Forward JO12-4 17.40 - 18.40
  • Veld 2
  • Clustertraining
    Gerrit Visser
Always Forward MO13-2 17.40 - 18.40 Gerrit Visser
  • Veld 2
  • Clustertraining
Always Forward JO12-5 17.50 - 17.50
  • Veld 2
  • Clustertraining
    Gerit Visser
Always Forward JO13-2 17.50 - 18.50 Herman Schaefers
  • Veld 3
  • Clustertraining
Always Forward JO12-3 18.00 - 19.00 Herman Schaefers
  • Veld 3
  • Clustertraining
Always Forward JO13-3 18.00 - 19.00 Herman Schaefers
  • Veld 3
  • Clustertraining
Always Forward JO17-1 18.30 - 20.00 Danilo van der Woude, Stan Prins
  • 1B
  • -
Always Forward JO18-1 18.30 - 20.00 Ferris Inyamah
  • 1A
  • -
Always Forward MO13-1 18.30 - 20.00 Nikita Lerch, Joey Peereboom
  • 4A
  • -
Always Forward MO15-2 18.30 - 20.00 John Cramer
  • 4B
  • -
Always Forward JO14-2 19.00 - 20.15 Rudie Lanjouw
  • 3A
  • -
Always Forward JO16-4 19.00 - 20.15 Eric Beers
  • 2A
  • -
Always Forward JO17-2 19.00 - 20.15 Boudewijn Maas
  • 2B
  • -
Always Forward MO17-3 19.00 - 20.15
  • 3B
  • -
Always Forward JO16-1 20.00 - 21.30 Jorin Karel, Samir Kerrach
  • 1A
  • -
Always Forward JO16-2 20.00 - 21.30 Mark Slond
  • 1B
  • -
Always Forward MO17-2 20.00 - 21.30 Emilio De Boer, Rob Sanou
  • 4B
  • -
Always Forward VR3 (zon) 20.00 - 21.30 Hans Lerch, Joey Peereboom
  • 4A
  • -
Always Forward JO16-3 20.15 - 21.30 Elmer van Veen, Maarten Sijm
  • 2A
  • -
Always Forward JO19-1 (zon) 20.15 - 21.30 Toine Beerepoot
  • 2B
  • Ballenkar 14
Always Forward JO19-2 (zon) 20.15 - 21.30 Mike van Mierlo
  • 4A
  • -
Always Forward JO19-3 20.15 - 21.30 Mike van Mierlo
  • 3B
  • Ballenkar 14

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Always Forward JO10-1 17.00 - 18.30 Zakaria Abdulle
  • 2A
  • -
Always Forward JO10-2 17.00 - 18.30
  • 2A
  • -
Always Forward JO11-1 17.00 - 18.30 Niels Luiken
  • 1B
  • -
Always Forward JO11-2 17.00 - 18.30
  • 1A
  • -
Always Forward JO12-1 17.00 - 18.30 Sam Bosselaar
  • 1A
  • -
Always Forward JO12-2 17.00 - 18.30
  • 1A
  • -
Always Forward JO15-4 17.00 - 18.30 Jeroen de Wit
  • 2B
  • -
Always Forward MO11-1 17.00 - 18.30 Jos Baas
  • 3A
  • -
Always Forward MO11-2 17.00 - 18.30 Jos Baas
  • 3A
  • -
Always Forward JO13-1 18.30 - 20.00 Yannick Ruiter
  • 2B
  • -
Always Forward JO14-1 18.30 - 20.00 Nick Bot
  • 2A
  • -
Always Forward JO15-1 18.30 - 20.00 Mark Vijn
  • 1A
  • -
Always Forward JO15-2 18.30 - 20.00 Jaimy Laan, Alexander Raterman
  • 1B
  • Ballenkar 18
Always Forward JO15-3 18.30 - 20.00 Dave Huner
  • 4A
  • -
Always Forward MO15-1 18.30 - 20.00 Jos Baas
  • 3A
  • -
Always Forward MO17-1 18.30 - 20.00 Bert Talen, Johan Jager
  • 4B
  • -
Always Forward 1 (zon) 20.00 - 21.30 Egidio Oude groen, Jeroen van Giersbergen
  • 1A
  • -
Always Forward 1 20.00 - 21.30 Rob Cramer, Ivo Rottiné
  • 1B
  • -
Always Forward 2 20.00 - 21.30 Jeroen Stam
  • 2A
  • -
Always Forward 3 (zon) 20.00 - 21.30 Arjan Piette
  • 3A
  • -
Always Forward MO20-1 20.00 - 21.30 Donny van der Kooy
  • 4A
  • -
Always Forward O23-1 20.00 - 21.30 Bart de Groot, Hans van der Woude
  • 2B
  • -
Always Forward VR1 (zon) 20.00 - 21.30 André Bakker, Ton Maarse
  • 4A
  • -
Always Forward VR2 (zon) 20.00 - 21.30 Eric Beers
  • 4B
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Always Forward JO8-3 15.30 - 16.15 UAD Academy
  • 2B
  • Vaardigheidstraining
Always Forward JO8-4 15.30 - 16.15 UAD Academy
  • 2B
  • Vaardigheidstraining
Always Forward JO9-4 15.30 - 16.15 UAD Academy
  • 2A
  • Vaardigheidstraining
Always Forward JO9-5 15.30 - 16.15 UAD Academy
  • 2A
  • Vaardigheidstraining
Always Forward JO9-6 15.30 - 16.15 UAD Academy
  • 2A
  • Vaardigheidstraining
Always Forward JO9-3 15.30 - 16.30 UAD Academy
  • 2A
  • Vaardigheidstraining
Always Forward JO7-1 16.00 - 17.00 Wesley Kelder
  • 3B
  • -
Always Forward JO7-2 16.00 - 17.00 Wesley Kelder
  • 3B
  • -
Always Forward JO7-3 16.00 - 17.00 Wesley Kelder
  • 3B
  • -
Always Forward JO7-4 16.00 - 17.00 Wesley Kelder
  • 3B
  • -
Always Forward JO8-1 16.15 - 17.45 UAD Academy, Ronald Hijdra
  • 2B
  • Van 17:00 - 17:45 uur op Veld 1B
Always Forward JO8-2 16.15 - 17.45 UAD Academy, Ronald Hijdra
  • 2B
  • Van 17:00 - 17:45 uur op Veld 1B
Always Forward JO9-1 16.15 - 17.45 Samir Kerrach, Michael Dudink
  • 2A
  • Van 17:00 - 17:45 uur op Veld 1A
    UAD Academy
Always Forward JO9-2 16.15 - 17.45 Samir Kerrach, Michael Dudink
  • 2A
  • Van 17:00 - 17:45 uur op Veld 1A
    UAD Academy
Always Forward JO10-1 17.00 - 17.45 UAD Academy
  • 2A
  • Techniektraining
Always Forward JO10-2 17.00 - 17.45 UAD Academy
  • 2A
  • Techniektraining
Always Forward JO10-3 17.00 - 17.45 UAD Academy
  • 2B
  • Vaardigheidstraining
Always Forward JO10-4 17.00 - 17.45 UAD Academy
  • 2B
  • Vaardigheidstraining
Always Forward JO10-5 17.00 - 17.45 UAD Academy
  • 2B
  • Vaardigheidstraining
Always Forward JO10-6 17.00 - 17.45 UAD Academy
  • Vaardigheidstraining
Always Forward MO15-3 17.00 - 18.00 Leander Lantinga, Herman Schaefers
  • Veld 3
  • Clustertraining
Always Forward JO14-2 17.10 - 18.10 Leander Lantinga, Herman Schaefers
  • Veld 3
  • Clustertraining
Always Forward JO14-3 17.20 - 18.20 Leander Lantinga, Herman Schaefers
  • Veld 3
  • Clustertraining
Always Forward JO14-4 17.30 - 18.30 Leander Lantinga, Herman Schaefers
  • Veld 3
  • Clustertraining
Always Forward JO15-3 17.40 - 18.40 Leander Lantinga, Herman Schaefers
  • Veld 3
  • Clustertraining
Always Forward JO11-1 17.45 - 18.30 UAD Academy
  • 2A
  • Techniektraining
Always Forward JO11-2 17.45 - 18.30 UAD Academy
  • 2A
  • Techniektraining
Always Forward JO11-3 17.45 - 18.30 UAD Academy
  • 2B
  • Vaardigheidstraining
Always Forward JO11-4 17.45 - 18.30 UAD Academy
  • 2B
  • Vaardigheidstraining
Always Forward JO11-5 17.45 - 18.30 UAD Academy
  • 2B
  • Vaardigheidstraining
Always Forward MO13-1 17.45 - 18.45 Nikita Lerch, Joey Peereboom
  • 4A
  • -
Always Forward JO15-4 17.50 - 18.50 Leander Lantinga, Herman Schaefers
  • Veld 3
  • Clustertraining
Always Forward JO16-3 18.00 - 19.00 Leander Lantinga, Herman Schaefers
  • Veld 3
  • Clustertraining
Always Forward JO16-4 18.20 - 19.20 Leander Lantinga, Herman Schaefers
  • Veld 3
  • Clustertraining
Always Forward JO17-2 18.20 - 19.20 Leander Lantinga, Herman Schaefers
  • Veld 3
  • Clustertraining
Always Forward JO12-1 18.30 - 19.15 UAD Academy
  • 2A
  • Techniektraining
Always Forward JO12-2 18.30 - 19.15 UAD Academy
  • 2A
  • Techniektraining
Always Forward JO12-3 18.30 - 19.15
  • 2B
  • Vaardigheidstraining
    UAD Academy
Always Forward JO12-4 18.30 - 19.15
  • 2B
  • Vaardigheidstraining
    UAD Academy
Always Forward JO12-5 18.30 - 19.15
  • 2B
  • Vaardigheidstraining
    UAD Academy
Always Forward JO17-3 18.30 - 19.30 Leander Lantinga, Herman Schaefers
  • Veld 3
  • Clustertraining
Always Forward JO17-1 18.30 - 20.00 Danilo van der Woude, Stan Prins
  • 1B
  • -
Always Forward JO18-1 18.30 - 20.00 Ferris Inyamah
  • 1A
  • -
Always Forward MO17-3 18.40 - 19.40 Leander Lantinga, Herman Schaefers
  • Veld 3
  • Clustertraining
Always Forward JO19-1 (zon) 18.45 - 20.00 Toine Beerepoot, Mike van Mierlo
  • 4B
  • Ballenkar 14
Always Forward JO19-2 (zon) 18.45 - 20.00 Mike van Mierlo
  • 4A
  • -
Always Forward JO13-2 19.15 - 20.00 UAD Academy
  • 2B
  • Vaardigheidstraining
Always Forward JO13-3 19.15 - 20.00 UAD Academy
  • 2B
  • Vaardigheidstraining
Always Forward 6 20.00 - 21.30 Teun Dessing
  • 1A
  • -
Always Forward 7 (zon) 20.00 - 21.30 Davey Biezen
  • 1A
  • -
Always Forward 8 20.00 - 21.30 Nick Bakker
  • 2A
  • -
Always Forward 9 20.00 - 21.30 Tim van de Wiel
  • 2B
  • -
Always Forward 10 20.00 - 21.30 Remco Arends
  • 3B
  • -
Always Forward JO16-2 20.00 - 21.30 Mark Slond
  • 1B
  • -
Always Forward JO19-3 20.00 - 21.30 Kees Rietveld
  • 3A
  • Ballenkar 8
Always Forward MO17-2 20.00 - 21.30 Emilio De Boer, Rob Sanou
  • 4B
  • -
Always Forward VR3 (zon) 20.00 - 21.30 Hans Lerch, Joey Peereboom
  • 4B
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Always Forward JO10-1 17.00 - 18.30 Zakaria Abdulle
  • 2A
  • -
Always Forward JO10-2 17.00 - 18.30
  • 2A
  • -
Always Forward JO11-1 17.00 - 18.30 Niels Luiken
  • 1B
  • -
Always Forward JO11-2 17.00 - 18.30
  • 1A
  • -
Always Forward JO12-1 17.00 - 18.30 Sam Bosselaar
  • 1A
  • -
Always Forward JO12-2 17.00 - 18.30
  • 1A
  • -
Always Forward MO11-1 17.00 - 18.30 Jos Baas
  • -
Always Forward MO11-2 17.00 - 18.30 Jos Baas
  • 4A
  • -
Always Forward MO13-2 17.00 - 18.30 Joost Laan
  • 4B
  • -
Always Forward MO15-2 17.00 - 18.30 John Cramer
  • 3A
  • -
Always Forward JO13-1 18.30 - 20.00 Yannick Ruiter
  • 2B
  • -
Always Forward JO14-1 18.30 - 20.00 Nick Bot
  • 1B
  • -
Always Forward JO15-1 18.30 - 20.00 Mark Vijn
  • 1A
  • -
Always Forward JO16-1 18.30 - 20.00 Jorin Karel, Samir Kerrach
  • 2A
  • -
Always Forward MO15-1 18.30 - 20.00 Jos Baas
  • 4A
  • -
Always Forward MO17-1 18.30 - 20.00 Bert Talen, Johan Jager
  • 4B
  • -
Always Forward 1 (zon) 20.00 - 21.30 Egidio Oude groen, Jeroen van Giersbergen
  • 1A
  • -
Always Forward 1 20.00 - 21.30 Rob Cramer, Ivo Rottiné
  • 1B
  • -
Always Forward 2 20.00 - 21.30 Jeroen Stam
  • 2A
  • -
Always Forward 3 (zon) 20.00 - 21.30 Arjan Piette
  • 3A
  • -
Always Forward MO20-1 20.00 - 21.30 Donny van der Kooy
  • 4A
  • -
Always Forward O23-1 20.00 - 21.30 Bart de Groot, Hans van der Woude
  • 2B
  • -
Always Forward VR1 (zon) 20.00 - 21.30 André Bakker, Ton Maarse
  • 4A
  • -
Always Forward VR2 (zon) 20.00 - 21.30 Eric Beers
  • 4B
  • -
Always Forward 2 20.30 - 21.30
  • 3B
  • -
Always Forward 4 (zon) 20.30 - 21.30 Luuk Danenberg
  • 3B
  • -
Always Forward 5 20.30 - 21.30 Dion Schouten
  • 3B
  • -

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Always Forward JO9-1 17.00 - 18.30 Samir Kerrach, Michael Dudink
  • 1A
  • Ballenkar 22
Always Forward JO9-2 17.00 - 18.30 Samir Kerrach, Michael Dudink
  • 1A
  • Ballenkar 22
Always Forward JO14-3 17.30 - 19.00 Chris Snel, Jan Stuifbergen
  • 2A
  • -
Always Forward JO14-4 18.00 - 19.00 Paul Walkeuter, Fons Hamersma
  • 2B
  • -
Always Forward JO15-2 18.30 - 20.00 Jaimy Laan
  • 1A
  • Ballenkar 18
Always Forward 4 (zon) 20.00 - 21.30 Luuk Danenberg
  • 1A
  • -
Always Forward 10 20.00 - 21.30 Remco Arends
  • 1B
  • -
Always Forward O23-1 (zon) 20.00 - 21.30
  • 2A
  • -

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!