• VR1 Veld Zondag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bulens, FredTechnische stafTrainer/coach
    Bulens, FredOverige stafTeammanager
    Mierlo, Mike vanOverige stafTeammanager
    Stam, JolandaTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Abdeslam, Hanan BenTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Boes, LaisTeamspeler
    Buining, EmmaTeamspeler
    Dulmen, Sophie vanTeamspeler
    Enthoven, WikkieTeamspeler
    Feld, SofiaTeamspeler
    Housse, Diane LaTeamspeler
    Hzami, SonyaTeamspeler
    Leeuw, Franka deTeamspeler
    Meissen, AmberTeamspeler
    Noord, Mila vanTeamspeler
    Schuijt, DaniëlleTeamspeler
    Stout, SaraTeamspeler
    Verschoor, MelissaTeamspeler
    Visser, HannahTeamspeler
    Vissie, EllenTeamspeler
  • Poulestanden Always Forward VR1 (512 Vrouwen Zondag (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JVC VR1970233132021
    2Volendam (rkav) Vr197022081221
    3Always Forward VR196031915418
    4WBSV VR1850324141015
    5ST West Frisia/Dindua VR185032015515
    6Blokkers de VR285031611515
    7ADO '20 VR1104061423-912
    8Zaandijk Vr182152425-17
    9RKEDO Vr192161422-87
    10Vitesse 22 VR18206922-136
    11Zeevogels VR181071338-253

    Poulestanden Always Forward VR1 (B2400 Vrouwen beker)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Medemblik FC Vr1311114774
    2Always Forward VR13111910-14
    3ST West Frisia/Dindua VR1311156-14
    4Blokkers de VR23111611-54

    Poulestanden Always Forward VR1 (B2410 Vrouwen beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Odysseus '91 Vr211006063
    2Wartburgia asv VR211006153
    3IJFC VR111005143
    4Saestum VR111005143
    5Kennemers (de) VR111005233
    6Blokkers de Vr111004133
    7DVVA csv. Vr211004133
    8Zwaluwen Utrecht '11 VR111004223
    9Domstad Majella VR111002023
    10Wartburgia asv Vr311002023
    11JVC VR111003213
    12Overbos sv. VR111003213
    13Delta Sports '95 FC VR111002113
    14Hoogland VR111002113
    15Limmen Vr111002113
    16WSV 1930 VR111002113
    17WV-HEDW VR111003303
    18Alcmaria Victrix VR111002203
    19DSS VR211002203
    20Gooi 't sc VR200000000
    21Medemblik FC Vr100000000
    22Soest SO Vr100000000
    23Almere FC VR110013300
    24Always Forward VR110012200
    25Kadoelen sv. VR110012200
    26KFC VR1100123-10
    27Winkel Vr1100123-10
    28Bunnik '73 VR1100112-10
    29FC Driebergen VR1100112-10
    30Hillegom sv VR1100112-10
    31Sporting '70 VR1100112-10
    32Vreeswijk VR1100124-20
    33Hercules VR1100102-20
    34Odysseus '91 VR3100102-20
    35SDZ VR1100125-30
    36Buitenveldert sc. VR4100114-30
    37DOVO VR1100114-30
    38Faja Lobi KDS Vr1100115-40
    39Goy 't VR1100115-40
    40IJsselmeervogels VR1100116-50
    41IJFC VR2100106-60
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    19 jan. 09:15AF JO11-2 - HSV JO11-1
    19 jan. 09:30AJAX JO9-2 - Always Forward JO9-1
    19 jan. 10:00AF MO13-1 - Kadoelen MO13-1
    19 jan. 10:15AF MO17-1 - Purmerend MO17-1
    19 jan. 14:00AF JO17-1 - Purmersteijn JO17-1
    20 jan. 14:00AF VR1 - DWOW VR1
    27 jan. 11:00AF JO17-1 - Grasshoppers JO17-1
    27 jan. 12:00ST West Frisia/Dindua VR1 - Always Forward VR1
    27 jan. 12:00AF JO19-1 - Alliance JO19-1
    3 feb. 12:00AF JO19-1 - VVS'46 JO19-1
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Trainingdetails

    Dag / Datum / TijdDag / Datum / TijdVeldKleedkamer
    di 22-jan. 20:00di 22-jan. 21:15Veld 1A2
    do 24-jan. 20:00do 24-jan. 21:15Veld 1A1
    di 29-jan. 20:00di 29-jan. 21:15Veld 1A2
    do 31-jan. 20:00do 31-jan. 21:15Veld 1A1
rfwbs-slide