• VR1 Veld Zondag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bulens, FredTechnische stafTrainer/coach
    Bulens, FredOverige stafTeammanager
    Mierlo, Mike vanOverige stafTeammanager
    Stam, JolandaTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Abdeslam, Hanan BenTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Boes, LaisTeamspeler
    Buining, EmmaTeamspeler
    Dulmen, Sophie vanTeamspeler
    Enthoven, WikkieTeamspeler
    Feld, SofiaTeamspeler
    Housse, Diane LaTeamspeler
    Hzami, SonyaTeamspeler
    Leeuw, Franka deTeamspeler
    Meissen, AmberTeamspeler
    Noord, Mila vanTeamspeler
    Schuijt, DaniëlleTeamspeler
    Stout, SaraTeamspeler
    Tijssen, FioraTeamspeler
    Verschoor, MelissaTeamspeler
    Visser, HannahTeamspeler
    Vissie, EllenTeamspeler
    Vries, Isa deTeamspeler
  • Poulestanden Always Forward VR1 (512 Vrouwen Zondag (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Volendam (rkav) Vr115111333141934
    2JVC VR113101244162831
    3Always Forward VR11510053527830
    4Blokkers de VR2148062820824
    5ADO '20 VR1167272230-823
    6ST West Frisia/Dindua VR1147162923622
    7WBSV VR11370635241121
    8Zaandijk Vr1154293750-1314
    9Vitesse 22 VR1143381936-1712
    10RKEDO Vr1133192333-1010
    11Zeevogels VR11421112456-327

    Poulestanden Always Forward VR1 (B2400 Vrouwen beker)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Medemblik FC Vr1311114774
    2Always Forward VR13111910-14
    3ST West Frisia/Dindua VR1311156-14
    4Blokkers de VR23111611-54

    Poulestanden Always Forward VR1 (B2410 Vrouwen beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Odysseus '91 Vr211006063
    2Wartburgia asv VR211006153
    3IJFC VR111005143
    4Saestum VR111005143
    5Kennemers (de) VR111005233
    6Blokkers de Vr111004133
    7DVVA csv. Vr211004133
    8Zwaluwen Utrecht '11 VR111004223
    9Domstad Majella VR111002023
    10Wartburgia asv Vr311002023
    11JVC VR111003213
    12Overbos sv. VR111003213
    13Delta Sports '95 FC VR111002113
    14Hoogland VR111002113
    15Limmen Vr111002113
    16WSV 1930 VR111002113
    17WV-HEDW VR111003303
    18Alcmaria Victrix VR111002203
    19DSS VR211002203
    20Gooi 't sc VR200000000
    21Medemblik FC Vr100000000
    22Soest SO Vr100000000
    23Almere FC VR110013300
    24Always Forward VR110012200
    25Kadoelen sv. VR110012200
    26KFC VR1100123-10
    27Winkel Vr1100123-10
    28Bunnik '73 VR1100112-10
    29FC Driebergen VR1100112-10
    30Hillegom sv VR1100112-10
    31Sporting '70 VR1100112-10
    32Vreeswijk VR1100124-20
    33Hercules VR1100102-20
    34Odysseus '91 VR3100102-20
    35SDZ VR1100125-30
    36Buitenveldert sc. VR4100114-30
    37DOVO VR1100114-30
    38Faja Lobi KDS Vr1100115-40
    39't Goy VR1100115-40
    40IJsselmeervogels VR1100116-50
    41IJFC VR2100106-60
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    23 mrt. 12:15Always forward JO10-4 - Unicum JO10-3
    7 apr. 14:45Always Forward VR1 - Zeevogels VR1
    14 apr. 10:00Zaandijk VR1 - Always Forward VR1
    20 apr. 09:30AF JO11-1 - AF JO12-1
    22 apr. 14:00Always Forward VR1 - JVC VR1
    12 mei. 14:00RKEDO VR1 - Always Forward VR1
  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagDetails
    10 mrt.ADO '20 VR1 - Always Forward VR11 - 0
  • Trainingdetails

    Dag / Datum / TijdDag / Datum / TijdVeldKleedkamer
    do 21-mrt. 20:00do 21-mrt. 21:15Veld 1A1
    di 26-mrt. 20:00di 26-mrt. 21:15Veld 1A2
    do 28-mrt. 20:00do 28-mrt. 21:15Veld 1A1
    di 02-apr. 20:00di 02-apr. 21:15Veld 1A2
rfwbs-slide