• VR1 Veld Zondag vrouw

  • Always Forward VR1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    Always Forward VR1

    VS

    V.V. Bergen VR1

    29 mei 202211:00 uur
    Sportpark Wilhelmina veld 4

    dag

    uur

    min

    sec
  • Team facebook pagina

  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    29 mei. 11:00Always Forward VR1 - V.V. Bergen VR1
    6 jun. 11:30DWOW VR1 - Always Forward VR1
  • Poulestanden Always Forward VR1 (512 Vrouwen Zondag (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ADO '20 VR118171071205152
    2Always Forward VR118104448222634
    3V.V. Bergen VR118103539291033
    4DWOW Vr11893639281130
    5KFC VR11892738241429
    6Hillegom sv VR1188554740729
    7Overbos sv. VR1198294738926
    8Medemblik FC Vr11870113862-2421
    9EMM'21 VR11832131852-3411
    10Limmen Vr11932143367-3411
    11WSV 1930 VR11824122460-3610
  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagDetails
    15 mei.Always Forward VR1 - Medemblik FC VR112 - 1
    22 mei.EMM'21 VR1 - Always Forward VR10 - 4
  • Trainingdetails

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
rfwbs-slide