Always Forward Voetbalpool 2021/22
Stand per 24 april 2022
Voor de tweede achtereenvolgende maal was Kees de Jong m.b.t. de voorspellingen voor de wedstrijd van de dag de topscorer. Kees was de enige deelnemer aan de Always Forward Voetbalpool die zowel het resultaat als de uitslag van de wedstrijd tegen VV Winkel juist had voorzien. Het resultaat was ook goed voorspeld door Roland Dol, jorrit van Trigt, Hans Smit en ….. Ingrid IJtsma. Voor de stand waren vooral de drie punten die Ingrid rijker werd van belang, want zij nam daardoor de koppositie over van Marco van Gasteren.
Een handvol deelnemers raadde het door een van beide ploegen gescoorde aantal doelpunten corect, hetgeen hun één punt opleverde. Van de top vijf van de ranglijst was dit alleen het geval voor de donderdagavond feestelijk uitgeluide ex-voorzitter Willem Kluft.
Cemil scoorde Forwards eerste treffer tegen Winkel pas in de 82e minuut. Deze heeft geen enkele deelnemer als geluksminuut gekozen.
In de ranglijst is nu ook de plaats van Forward in de eindstand van de tweede periode opgenomen. Drie deelnemers, Gerrit Visser, Matt Wever en Frank Neefjes, hadden de juiste voorspelling hierover gedaan (de vierde plaats), hetgeen allen vijf punten opleverde.
Op de posities in de hoogste regionen van de ranglijst had dit geen invloed.
De volledige stand luidt nu als volgt:
1. Ingrid IJtsma: 44 punten
2 Marco van Gasteren: 43 punten
3. Willem Kluft: 41 punten
4. Tineke Visser en Luuk Danenberg: 39 punten
6. Jan Tol: 38 punten
7. Wilco Tap, Willem Klaver en Gerrit Visser: 37 punten
10. Tessa Kluft, Carin Kluft, Dennis Teunen en Kees de Jong: 35 punten
14. Eric Schipp en Jorrit van Trigt: 34 punten
16. Patrick Tap en Matt Wever: 33 punten
18. Frank Neefjes: 32 punten
19. Constant Teunen: 31 punten
20. Roland Dol: 29 punten
21. Corina Teunen: 28 punten
22. Karin Ruiter: 27 punten
23. Wim Verberne Dave Haverbusch en Hans Smit: 26 punten
26. Koos van Bockxmeer: 17 punten