• Programma overzicht thuis spelende teams

  • DatumWedstrijdStatusDetails
    27 feb. 09:00Onderling Kabouters / Mini's - -Te spelen
    27 feb. 09:00Onderlinge wedstrijden JO8-1 - JO8-2 / JO9-1 - JO9-2 - -Te spelen
    27 feb. 09:00Onderlinge wedstrijden JO9-3 - JO9-4/5 / JO10-1 - JO10-2 - -Te spelen
    27 feb. 09:00Onderlinge wedstrijd JO10-3 - JO10-4/5 - -Te spelen
    27 feb. 09:00JO13-1 - JO14-1 onderlinge wedstrjid - -Te spelen
    27 feb. 10:00Onderlinge wedstrijd JO11-3 - JO11-5 - -Te spelen
    27 feb. 10:00Onderlinge wedstrijd JO11-1 - JO11-2 - -Te spelen
    27 feb. 10:00Onderlinge wedstrijd JO11-4 - JO11-5/6 - -Te spelen
    27 feb. 10:00JO12-1 - JO12-2 Clinic o.l.v. Every Janzen - -Te spelen
    27 feb. 10:30JO13-2 - JO14-2 onderlinge wedstrjid - -Te spelen
    27 feb. 11:00JO12-3 - JO12-4 Clinic o.l.v. Every Janzen - -Te spelen
    27 feb. 11:00JO15-1 - JO16-1 / Clinic o.l.v. Yuri Cornelissen - -Te spelen
    27 feb. 11:15JO13-4 - Onderlinge traing - -Te spelen
    27 feb. 12:00JO12-5 - JO12-6/7 Clinic o.l.v. Every Janzen - -Te spelen
    27 feb. 12:00JO13-3 - JO14-3 onderlinge wedstrjid - -Te spelen
    27 feb. 12:00JO15-2 - JO16-2 / Clinic o.l.v. Yuri Cornelissen - -Te spelen
    27 feb. 12:30MO-teams / Powerful People Bootcamp - -Te spelen
    27 feb. 13:00JO15-3 - JO16-3 / Clinic o.l.v. Yuri Cornelissen - -Te spelen
    27 feb. 14:00JO15-4 - JO16-4 / Clinic o.l.v. Yuri Cornelissen - -Te spelen
    28 feb. 12:00Training Hovocubo-jongens olv Santosh Kandai - -Te spelen
    6 mrt. 09:00Onderling Kabouters / Mini's - -Te spelen
    6 mrt. 09:00JO8-1 - JO8-2 / JO9-1 - JO9-2 Penalty en Vrije trap Cup - -Te spelen
    6 mrt. 09:00JO9-3 - JO9-4/5 / JO10-1 - JO10-2 Penalty en Vrije trap Cup - -Te spelen
    6 mrt. 09:00JO10-3 - JO10-4/5 Penalty en Vrije trap Cup - -Te spelen
    6 mrt. 09:00JO13-1 - JO14-1 Penalty + Vrije trap bokaal - -Te spelen
    6 mrt. 10:00JO11-1 - JO11-2 wedstrijd gemixt - -Te spelen
    6 mrt. 10:00JO11-3 - JO11-5 wedstrijd gemixt - -Te spelen
    6 mrt. 10:00JO11-4 - JO11-6/7 wedstrijd gemixt - -Te spelen
    6 mrt. 10:00JO13-2 - JO14-2 Penalty + Vrije trap bokaal - -Te spelen
    6 mrt. 11:00JO12-1 - JO12-2 onderlinge wedstrijd groot veld - -Te spelen
    6 mrt. 11:00JO12-3 - JO12-4 onderlinge wedstrijd groot veld - -Te spelen
    6 mrt. 11:00JO12-5 - JO12-6/7 onderlinge wedstrijd groot veld - -Te spelen
    6 mrt. 11:00JO13-3 - JO14-3 Penalty + Vrije trap bokaal - -Te spelen
    6 mrt. 12:00JO13-4 - JO14-4 Penalty + Vrije trap bokaal - -Te spelen
    6 mrt. 12:30JO15-1 - JO16-1 / Onderlinge wedstrijd - -Te spelen
    6 mrt. 12:30JO15-2 - JO16-2 / Onderlinge wedstrijd - -Te spelen
    6 mrt. 12:30JO15-3 - JO16-3 / Onderlinge wedstrijd - -Te spelen
    6 mrt. 13:30JO15-4 - JO16-4 / Onderlinge wedstrijd - -Te spelen
    7 mrt. 12:30MO-teams / Powerful People Bootcamp - -Te spelen
    13 mrt. 12:30MO-teams / Powerful People Bootcamp - -Te spelen
  • Programma uitspelende teams

    Geen informatie

rfwbs-slide