• Always Forward JO13-2007 zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTrainer
    Uad, RachidTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingdetails

    Dag / Datum / TijdDag / Datum / TijdVeldKleedkamer
    di 11-dec. 17:00di 11-dec. 18:30Veld 2A11
    do 13-dec. 17:00do 13-dec. 18:30Veld 2A11
    di 18-dec. 17:00di 18-dec. 18:30Veld 2A11
    do 20-dec. 17:00do 20-dec. 18:30Veld 2A11
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    15 dec. 09:45Always Forward JO13-2007-1 - Alcmaria Victrix JO13-2007-1Sportpark Wilhelmina
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Always Forward JO13-2007-1 (B3800 Onder 13 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Westfriezen JO13-2007-132104047
    2Hollandia JO13-2007-1320111386
    3Always Forward JO13-2007-131117434
    4Blokkers De JO13-2007-13003015-150

    Poulestanden Always Forward JO13-2007-1 (0255 Onder 13 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kolping Boys JO13-2007-187103682822
    2Hollandia JO13-2007-1870138102821
    3Foresters de JO13-2007-1961248202819
    4Westfriezen JO13-2007-1960330161418
    5Always Forward JO13-2007-1740329181112
    6Alcmaria Victrix JO13-2007-183141021-1110
    7Blokkers De JO13-2007-19216527-227
    8ST Schagen/SRC JO13-2007-192071826-86
    9WSV '30 JO13-2007-192071254-426
    10LSVV JO13-2007-18107935-263
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Beetz, DaanTeamspeler
    Bockel, RowellTeamspeler
    Bregman, SjoerdTeamspeler
    Demiral, CesurkaanTeamspeler
    Grooteman, FinnTeamspeler
    Koning, Chris deTeamspeler
    Olca, OzanTeamspeler
    Peerdeman, ThijsTeamspeler
    Regout, AbelTeamspeler
    Saaidi, SamiTeamspeler
    Vriend, KjelldTeamspeler
    Walstijn, MicahTeamspeler
rfwbs-slide