• Always Forward 10 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Biezen, DaveyOverige stafTeammanager
  • Trainingdetails

    Geen informatie

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    5 apr. AFGELASTGrasshoppers 6 - Always Forward 10Sportpark De Weyver
    19 apr. 10:00Always Forward 10 - SV Spartanen 6Sportpark Wilhelmina
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    22 mrt.HOSV 3 - Always Forward 10
    29 mrt.Always Forward 10 - VVS 46 6
  • Poulestanden Always Forward 10 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Always Forward 103300227159
    2SDOB 43201206146
    3VVW 53102414-103
    4ASV 55 23003524-190

    Poulestanden Always Forward 10 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Westfriezen 711006603
    2Always Forward 1010016600

    Poulestanden Always Forward 10 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV Spartanen 613111167234434
    2Victoria O 511110061134833
    3Zuidermeer 214101362352731
    4Always Forward 101490555361927
    5Grasshoppers 61262442251720
    6HOSV 31161438191919
    7Westfriezen 61461742291319
    8VVS 46 6135173335-216
    9SEW 61421112458-347
    10RKEDO 51420122397-746
    11AGSV 31400141592-770
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Biezen, DaveyTeamspeler
    Blaak, MitchelTeamspeler
    Jonk, MikeTeamspeler
    Kuiper, RensTeamspeler
    Lint, Bram vanTeamspeler
    Oedai, RyanTeamspeler
    Ontijt, JeffreyTeamspeler
    Schneider, JaimyTeamspeler
    Smit, RoanTeamspeler
    Veling, JaelTeamspeler
    Weijers, JimTeamspeler
    Zunnebeld, DaveTeamspeler
rfwbs-slide