• Always Forward 10 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Biezen, DaveyOverige stafTeammanager
  • Trainingdetails

    Geen informatie

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 feb. 12:00AGSV 3 - Always Forward 10Sportpark AGSV
    9 feb. 10:00Always Forward 10 - SEW 6Sportpark Wilhelmina
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 jan.Always Forward 10 - Victoria O 51 - 5
  • Poulestanden Always Forward 10 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Always Forward 103300227159
    2SDOB 43201206146
    3VVW 53102414-103
    4ASV 55 23003524-190

    Poulestanden Always Forward 10 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Westfriezen 711006603
    2Always Forward 1010016600

    Poulestanden Always Forward 10 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Victoria O 510100046153130
    2SV Spartanen 61291258213728
    3Zuidermeer 21180351292224
    4Always Forward 101270553312221
    5Grasshoppers 61161439231619
    6DESS 294232726114
    7HOSV 31142537261114
    8Westfriezen 6114163021913
    9VVS 46 684042119212
    10SEW 6112092050-306
    11RKEDO 51220102481-576
    12AGSV 310019973-641
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Biezen, DaveyTeamspeler
    Blaak, MitchelTeamspeler
    Jonk, MikeTeamspeler
    Kuiper, RensTeamspeler
    Lint, Bram vanTeamspeler
    Oedai, RyanTeamspeler
    Ontijt, JeffreyTeamspeler
    Schneider, JaimyTeamspeler
    Smit, RoanTeamspeler
    Veling, JaelTeamspeler
    Weijers, JimTeamspeler
    Zunnebeld, DaveTeamspeler
rfwbs-slide