• Always Forward 10 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Biezen, DaveyOverige stafTeammanager
  • Trainingdetails

    Geen informatie

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 nov. 12:30Victoria O 5 - Always Forward 10Sportpark Victoria O
    1 dec. 10:00Always Forward 10 - Grasshoppers 6Sportpark Wilhelmina
    8 dec. 12:00SV Spartanen 6 - Always Forward 10Sportpark Spartanen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 nov.SEW 6 - Always Forward 101 - 7
    17 nov.Always Forward 10 - HOSV 32 - 1
  • Poulestanden Always Forward 10 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Always Forward 103300227159
    2SDOB 43201206146
    3VVW 53102414-103
    4ASV 55 23003524-190

    Poulestanden Always Forward 10 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Westfriezen 711006603
    2Always Forward 1010016600

    Poulestanden Always Forward 10 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Victoria O 5770034102421
    2SV Spartanen 6870144123221
    3Always Forward 10860246172918
    4Grasshoppers 6860235142118
    5Zuidermeer 285033126515
    6Westfriezen 6740328131512
    7DESS 262131620-47
    8HOSV 37214191817
    9VVS 46 652031112-16
    10SEW 681071136-253
    11RKEDO 581071755-383
    12AGSV 38008564-590
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Biezen, DaveyTeamspeler
    Blaak, MitchelTeamspeler
    Jonk, MikeTeamspeler
    Kuiper, RensTeamspeler
    Lint, Bram vanTeamspeler
    Oedai, RyanTeamspeler
    Ontijt, JeffreyTeamspeler
    Schneider, JaimyTeamspeler
    Smit, RoanTeamspeler
    Veling, JaelTeamspeler
    Weijers, JimTeamspeler
    Zunnebeld, DaveTeamspeler
rfwbs-slide