• Always Forward 10 VE zondag speeldag man

  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    OFC 3

    VS

    Always Forward 10

    26 september 202112:00 uur
    Sportpark OFC veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 sep. 12:00OFC 3 - Always Forward 10Sportpark OFC
    3 okt. 10:00Always Forward 10 - Purmerend 5Sportpark Wilhelmina
    10 okt. 13:15RKEDO 6 - Always Forward 10Sportpark De Krom
    17 okt. 10:00Always Forward 10 - Dynamo 5Sportpark Wilhelmina
  • Poulestanden Always Forward 10 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Always Forward 1000000000
    2Dynamo 500000000
    3EVC 200000000
    4GSV 200000000
    5Kwiek 78 400000000
    6OFC 300000000
    7Purmerend 500000000
    8Purmersteijn 400000000
    9RKEDO 600000000
    10Sporting S 200000000
    11WBSV 200000000
    12Westfriezen 1200000000

    Poulestanden Always Forward 10 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Always Forward 1033007259
    2Blokkers de 5320112846
    3WSW 23102711-43
    4Hollandia 23003712-50
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 sep.Always Forward 10 - Hollandia 22 - 0
    15 sep.WSW 2 - Always Forward 101 - 2
    19 sep.Always Forward 10 - Blokkers de 53 - 1
  • Trainingdetails

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
rfwbs-slide