• 9 Veld Zondag man

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingdetails

    Dag, Datum, TijdDag, Datum, TijdVeldKleedkamer
    wo 23-jan. 20:15wo 23-jan. 21:30Veld 4B13
    wo 30-jan. 20:15wo 30-jan. 21:30Veld 4B13
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 jan. 09:15AF JO11-2 - HSV JO11-1Sportpark Wilhelmina
    19 jan. 09:30AJAX JO9-2 - Always Forward JO9-1Sportpark De Toekomst
    19 jan. 10:00AF MO13-1 - Kadoelen MO13-1Sportpark Wilhelmina
    19 jan. 10:15AF MO17-1 - Purmerend MO17-1Sportpark Wilhelmina
    19 jan. 14:00AF JO17-1 - Purmersteijn JO17-1Sportpark Wilhelmina
    20 jan. 12:00Always Forward 9 - Blokkers de 4Sportpark Wilhelmina
    20 jan. 14:00AF VR1 - DWOW VR1Sportpark Wilhelmina
    27 jan. 11:00AF JO17-1 - Grasshoppers JO17-1Sportpark Wilhelmina
    27 jan. 11:30Dynamo 3 - Always Forward 9Sportpark Dynamo
    27 jan. 12:00AF JO19-1 - Alliance JO19-1Sportpark Wilhelmina
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Always Forward 9 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Always Forward 93210186127
    2Westfriezen 93201917-86
    3Berkhout 33111161064
    4ASV 55 23003414-100

    Poulestanden Always Forward 9 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Always Forward 911001013
    2Spirit 30 (SC) 5100101-10

    Poulestanden Always Forward 9 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Always Forward 900000000
    2Blokkers de 400000000

    Poulestanden Always Forward 9 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Always Forward 91081133151825
    2Kolping Boys 71072152331923
    3VIOS-W 4962127121520
    4LSVV 6116143326719
    5Victoria O 5951338261216
    6Wieringerwaard 2950434231115
    7WMC 5104152737-1013
    8Dynamo 35311146810
    9VZV 3102351930-119
    10FC Den Helder 8102172244-227
    11Winkel 491171632-164
    12AGSV 31000101748-310
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bertijn, SergioTeamspeler
    Dekker, YariTeamspeler
    Faber, MichelTeamspeler
    Hoorn, Nicky vanTeamspeler
    Idsert, Midas van denTeamspeler
    Jansen, PatrickTeamspeler
    Jong, Sven deTeamspeler
    Kegels, MaartenTeamspeler
    Ligny, Bas deTeamspeler
    Meijer, JasperTeamspeler
    Nieuweboer, JeroenTeamspeler
    Schouwink, DionTeamspeler
    Vissie, DannyTeamspeler
rfwbs-slide