• 8 Veld Zondag man

  • Always Forward 8

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    VVS 46 7

    VS

    Always Forward 8

    29 mei 202209:45 uur
    Sportpark VVS'46 veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 mei. 09:45VVS 46 7 - Always Forward 8Sportpark VVS'46
    6 jun. 12:00Always Forward 8 - RKEDO 4Sportpark Wilhelmina
    12 jun. 10:00WMC 3 - Always Forward 8Sportpark De Vork
  • Poulestanden Always Forward 8 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Spirit 30 (SC) 6222101118249463
    2Hollandia 220133489345542
    3Always Forward 818124275334240
    4SV Spartanen 522113864451936
    5DESS 220103747351233
    6RKEDO 42010285447732
    7HOSV 22182112952-2326
    8Victoria O 4197394242024
    9WMC 31963103547-1219
    10VVS 46 71942132381-5814
    11Westfriezen 1022411746104-5813
    12SEW 52020181189-786
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 mei.Spirit 30 (SC) 6 - Always Forward 83 - 6
    22 mei.Always Forward 8 - WMC 32 - 1
  • Trainingdetails

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
rfwbs-slide