• 5 Veld Zondag man

  • Staf

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Beentjes, StanTeamspeler
    Braas, DaxTeamspeler
    Kunst, WouterTeamspeler
    Reijsen, Robin vanTeamspeler
    Soekhie, AmritTeamspeler
    Wit, BasTeamspeler
    Zwart, Frits deTeamspeler
  • Poulestanden Always Forward 5 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dynamo 43300276219
    2Berkhout 23201813-56
    3SVW 27 53012714-71
    4Always Forward 53012918-91

    Poulestanden Always Forward 5 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hollandia 213111153203333
    2Grasshoppers 614102261214032
    3HSV Sport 1889 51391364323228
    4Zouaven (de) 71364356282822
    5Strandvogels 21364345281722
    6SV Spartanen 51362552331920
    7Blokkers de 7155465244819
    8Always Forward 5145364445-118
    9Westfriezen 4134543934517
    10KGB 41523102983-549
    11VVS 46 41411121545-304
    12HSV Sport 1889 610001016113-970
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    23 mrt. 12:15Always forward JO10-4 - Unicum JO10-3
    24 mrt. 14:00Always Forward 5 - Zouaven (de) 7
    31 mrt. 12:00SV Spartanen 5 - Always Forward 5
    7 apr. 12:00KGB 4 - Always Forward 5
    14 apr. 13:15Always Forward 5 - Westfriezen 4
    20 apr. 09:30AF JO11-1 - AF JO12-1
    12 mei. 14:00Always Forward 5 - Grasshoppers 6
    19 mei. 11:00HSV Sport 1889 5 - Always Forward 5
  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagDetails
    10 mrt.Always Forward 5 - Blokkers de 72 - 5
    17 mrt.VVS 46 4 - Always Forward 53 - 1
  • Trainingdetails

    Dag, Datum, TijdDag, Datum, TijdVeldKleedkamer
    do 21-mrt. 20:00do 21-mrt. 21:30Veld 2A11
    do 28-mrt. 20:00do 28-mrt. 21:30Veld 2A11
rfwbs-slide