• 35+1 Veld Zondag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Klaver, WillemOverige stafTeammanager
    Koenis, TomOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Blokker, KoosTeamspeler
    Entius, RenzoTeamspeler
    Hessels, RaymondTeamspeler
    Hoogland, JeroenTeamspeler
    Huijsman, ReneTeamspeler
    Klaassen, WillemTeamspeler
    Klaver, WillemTeamspelerDoelverdediger
    Koenis, TomTeamspeler
    Leek, FranklynTeamspeler
    Olijhoek, KeesTeamspeler
    Peerdeman, SteffanTeamspeler
    Smit, EdTeamspeler
    Stam, WouterTeamspeler
    Veld, HenryTeamspeler
    Vink, WouterTeamspeler
    Ytsma, ErikTeamspeler
  • Poulestanden Always Forward 35+1 (B2200 Veteranen beker zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DSS 35+122009096
    2Westzaan 35+1210123-13
    3Always Forward 35+1200219-80

    Poulestanden Always Forward 35+1 (0602 Mannen 35+ Zondag (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Valken de 35+110100059124730
    2Westfriezen 35+11071237201722
    3MOC 35+197022820821
    4SEW 35+11070343133021
    5Zouaven (de) 35+1105052229-715
    6Hauwert 65 35+193241324-1111
    7Always Forward 35+1103162241-1910
    8WSW 35+1103071431-179
    9ST Twisk TSV/ALC 35+1102351536-219
    10Blokkers de 35+1101271724-75
    11West Frisia 35+1101181434-204

    Poulestanden Always Forward 35+1 (0603 Mannen 35+ Zondag (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Grasshoppers 35+133009189
    2West Frisia 35+1430113679
    3HOSV 35+132015326
    4RKEDO 35+1320145-16
    5George st 35+142029906
    6Blokkers de 35+1411289-14
    7Kwiek 78 35+121012203
    8VVS 46 35+1310235-23
    9WSW 35+110101101
    10Always Forward 35+1200205-50
    11ST Twisk TSV/ALC 35+13003210-80
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    23 mrt. 12:15Always forward JO10-4 - Unicum JO10-3
    24 mrt. 10:00Always Forward 35+1 - Kwiek 78 35+1
    31 mrt. 09:45VVS 46 35+1 - Always Forward 35+1
    7 apr. 10:30Blokkers de 35+1 - Always Forward 35+1
    14 apr. 10:00Always Forward 35+1 - George st 35+1
    20 apr. 09:30AF JO11-1 - AF JO12-1
    5 mei. 09:30RKEDO 35+1 - Always Forward 35+1
    12 mei. 09:45Always Forward 35+1 - West Frisia 35+1
    19 mei. 11:00ST Twisk TSV/ALC 35+1 - Always Forward 35+1
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    17 feb.Grasshoppers 35+1 - Always Forward 35+14 - 0
rfwbs-slide