• 2 Veld Zondag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dol, RolandTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Haverbusch, HansTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Barentsen, GoosTeamspeler
    Boer, Tim deTeamspeler
    Bol, SanderTeamspeler
    Bouderij, JoostTeamspeler
    Bouleij, TimTeamspeler
    Bruijns, PatrickTeamspeler
    Bruijns, RemcoTeamspeler
    Bruin, Tibbe deTeamspeler
    Gorissen, QuintenTeamspeler
    Haverbusch, DaveTeamspeler
    Hulskes, RickTeamspeler
    Inyamah, FerrisTeamspeler
    Jager, MartTeamspeler
    Kramer, LuukTeamspeler
    Lieshout, MikeTeamspeler
    Luiken, NoahTeamspeler
    Rive, JoepTeamspeler
    Schagen, Delaney vanTeamspeler
    Severins, DaveTeamspeler
    Stam, JeroenTeamspeler
    Zaal, CamiloTeamspeler
  • Poulestanden Always Forward 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Always Forward 222164281265552
    2Volendam (rkav) 222155282344850
    3WV-HEDW 222124674433140
    4Purmerend 222113878433536
    5West Frisia 222105758481035
    6RKEDO 22296751411033
    7Swift 32210396764330
    8Koedijk 32275105479-2526
    9KGB 22281134567-2225
    10Blokkers de 22264125663-722
    11De Wherevogels 22253144888-4018
    12Valken de 222112034132-98-3

    Poulestanden Always Forward 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Assendelft 233009549
    2Always Forward 232017346
    3De Wherevogels 231025413
    4SVW 27 23003211-90
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    30 jun. 09:00Always Forward JO8-1 - Spirit JO8-1
    30 jun. 10:00Always Forward JO9-1 - Purmersteijn JO9-1
    30 jun. 10:00Always Forward JO9-2 - Purmersteijn JO9-2
    7 jul. 11:00Always Forward JO10-1 - Hollandia JO10-1
    7 jul. 13:00Wereldteams Always Forward - Wereldteams (3 andere verenigingen)
    18 aug. 17:00Blokkers 1 - HSV Sport 1
    18 aug. 17:00AF 1 - Westfriezen 1
  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    13 mei.Always Forward 2 - KGB 26 - 1
    20 mei.Swift 3 - Always Forward 24 - 6
    27 mei.Always Forward 2 - Valken de 27 - 0
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Teamsponsors

    Geen informatie

rfwbs-slide