• JO12-3 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Buitenhuis, AugustLokale stafjeugdbegeleider
    Roelofs, PaulOverige stafTeammanager
    Vlaar, EdTechnische stafTrainer/coach
    Vlaar, EdOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bottenheft, LucTeamspelerVerdediger
    Buitenhuis, NickTeamspelerDoelverdediger
    Groot, Chris deTeamspelerVerdediger
    Groot, Finn deTeamspelerVerdediger
    Hart, Thomas deTeamspelerMiddenvelder
    Heine, DionTeamspelerAanvaller
    Omar Hassan, MohamudTeamspelerMiddenvelder
    Omar Hassan, YahyaTeamspelerAanvaller
    Padje, Tim van 'tTeamspelerDoelverdediger
    Roelofs, QuinnTeamspelerMiddenvelder
    Schaik, Thomas vanTeamspelerAanvaller
    Stuifbergen, TijnTeamspelerMiddenvelder
    Vlaar, ThijsTeamspelerMiddenvelder
    Voorn, GaiselTeamspelerVerdediger
  • Poulestanden JO12-3 (B9600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Victoria O JO12-11100160163
    2Blokkers de JO12-210102201
    3Always Forward JO12-32011218-161

    Poulestanden JO12-3 (0253 Onder 12 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1West Frisia JO12-144002862212
    2Victoria O JO12-13300232219
    3EVC JO12-13300161159
    4Texel 94 JO12-242021012-26
    5Zouaven (de) JO12-23111121114
    6Reiger Boys JO12-241121113-24
    7Always Forward JO12-3210157-23
    8Blokkers de JO12-24103913-43
    9Westfriezen JO12-23003217-150
    10Blokkers de JO12-34004337-340
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    28 okt. 10:00Blokkers De JO12-3 - Always Forward JO12-3
    4 nov. 12:45Always Forward JO12-3 - EVC JO12-1
    11 nov. 11:30West Frisia JO12-1 - Always Forward JO12-3
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    3 okt.AF MO19-1 - Westfriezen VR-2 -
    7 okt.Blokkers de JO12-2 - Always Forward JO12-34 - 1
    14 okt.Always Forward JO12-3 - Reiger Boys JO12-24 - 3
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Maandag 18.00 uur - 19.00 uur C2
    Donderdag 17.00 uur - 18.30 uur B1
  • Teamsponsors

rfwbs-slide