• JO10-4 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Ploeg, Gijs van derOverige stafTeammanager
    Ploeg, Jeroen van derLokale stafCoach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Fasten, BinkTeamspeler
    Groeneveld, WesselTeamspeler
    Hart, SvenTeamspeler
    Hoogland, JantjeTeamspeler
    Koster, ThomasTeamspeler
    Ploeg, Gijs van derTeamspeler
    Stam, TimoTeamspeler
  • Poulestanden JO10-4 (0263 Onder 10 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Always Forward JO10-41010007376630
    2Berkhout JO10-11090178126627
    3Dindua JO10-11080258342424
    4KGB JO10-21071264412322
    5Woudia JO10-11061350242619
    6SEW JO10-1114163843-513
    7HSV Sport 1889 JO10-2104062735-812
    8Westfriezen JO10-3103163354-2110
    9Blokkers de JO10-393062135-149
    10Spirit 30 (SC) JO10-3102081467-536
    11West Frisia JO10-291082062-423
    12ALC JO10-290091678-620

    Poulestanden JO10-4 (0264 Onder 10 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Grasshoppers JO10-111007343
    2Westfriezen JO10-211005233
    3ST Schagen/SRC JO10-311005413
    4SV Spartanen JO10-121019813
    5Victoria O JO10-121016513
    6Sporting Andijk JO10-110104401
    7Berkhout JO10-1201169-31
    8Always Forward JO10-400000000
    9Spirit 30 (SC) JO10-2100102-20
    10Medemblik FC JO10-1100116-50

    Poulestanden JO10-4 (B4330 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Always Forward JO10-411004223
    2Zouaven (de) JO10-2100124-20

    Poulestanden JO10-4 (B4325 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Always Forward JO10-411004223
    2DWB JO10-1100124-20

    Poulestanden JO10-4 (B4320 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Always Forward JO10-42200214176
    2Westfriezen JO10-331116604
    3Blokkers de JO10-32011116-151
    4ALC JO10-2100113-20
  • Programma

    DatumWedstrijdStatusDetails
    10 mrt. 11:00Always Forward JO10-4 - Berkhout JO10-1Te spelen
    17 mrt. 09:30Victoria O JO10-1 - Always Forward JO10-4Te spelen
    24 mrt. 08:45Always Forward JO10-4 - Westfriezen JO10-2Te spelen
    7 apr. 10:30SV Spartanen JO10-1 - Always Forward JO10-4Te spelen
    14 apr. 08:45Always Forward JO10-4 - ST Schagen/SRC JO10-3Te spelen
    21 apr. 10:30Spirit 30 (SC) JO10-2 - Always Forward JO10-4Te spelen
  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    3 feb.Always Forward JO10-4 - DWB JO10-14 - 2
    4 feb.Berkhout JO10-1 - Always Forward JO10-41 - 3
    24 feb.Always Forward JO10-4 - Zouaven (de) JO10-24 - 2
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Maandag 16.30 uur - 17.45 uur A2
  • JO10-4 Winterkampioen 2017/2018

rfwbs-slide