• 35+1 Veld Zondag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Klaver, WillemOverige stafTeammanager
    Koenis, TomOverige stafTeammanager
    Olijhoek, KeesOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Blokker, KoosTeamspeler
    Bulens, FredTeamspeler
    Entius, RenzoTeamspeler
    Hessels, RaymondTeamspeler
    Hoogland, JeroenTeamspeler
    Huijsman, ReneTeamspeler
    Klaassen, WillemTeamspeler
    Klaver, WillemTeamspelerDoelverdediger
    Koenis, TomTeamspeler
    Kwaad, ReneTeamspeler
    Leek, FranklynTeamspeler
    Luiken, MarkTeamspeler
    Olijhoek, KeesTeamspeler
    Peerdeman, SteffanTeamspeler
    Smit, EdTeamspeler
    Vink, WouterTeamspeler
    Ytsma, ErikTeamspeler
  • Poulestanden 35+1 (B2200 Veteranen beker zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Woudia 45+133007349
    2Valken de 35+232016426
    3Westfriezen 45+1301247-31
    4Always Forward 35+1301236-31

    Poulestanden 35+1 (0602 Veteranen 35+ Zondag (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Westfriezen 35+199004293327
    2SSV 35+195132019116
    3HOSV 35+19414168813
    4Kwiek 78 35+194141122-1113
    5VVS 46 35+193241822-411
    6V.V. Bergen 35+173132221110
    7Hollandia 35+183142225-310
    8RKEDO 35+183141425-1110
    9George st 35+193151921-210
    10Always Forward 35+193151923-410
    11Grasshoppers 35+182061018-86
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    17 dec. 11:00SSV 35+1 - Always Forward 35+1
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    3 dec.Always Forward 35+1 - Westfriezen 35+12 - 4
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
rfwbs-slide