• 35+1 Veld Zondag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Klaver, WillemOverige stafTeammanager
    Koenis, TomOverige stafTeammanager
    Olijhoek, KeesOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Blokker, KoosTeamspeler
    Bulens, FredTeamspeler
    Entius, RenzoTeamspeler
    Haring, MarcTeamspeler
    Hessels, RaymondTeamspeler
    Hoedt, JanTeamspeler
    Hoogland, JeroenTeamspeler
    Huijsman, ReneTeamspeler
    Klaassen, WillemTeamspeler
    Klaver, WillemTeamspelerDoelverdediger
    Koenis, TomTeamspeler
    Kwaad, ReneTeamspeler
    Leek, FranklynTeamspeler
    Luiken, MarkTeamspeler
    Maijers, RichardTeamspeler
    Olijhoek, KeesTeamspeler
    Oostland, HenkTeamspeler
    Peerdeman, SteffanTeamspeler
    Smit, EdTeamspeler
    Stam, WouterTeamspeler
    Ursem, JorisTeamspeler
    Veld, HenryTeamspeler
    Vink, WouterTeamspeler
    Ytsma, ErikTeamspeler
  • Poulestanden 35+1 (B2200 Veteranen beker zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Woudia 45+133007349
    2Valken De 35+221014403
    3Always Forward 35+1201134-11
    4Westfriezen 45+1301247-31

    Poulestanden 35+1 (0602 Veteranen 35+ Zondag (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Westfriezen 35+144001841412
    2Kwiek 78 35+1431074310
    3SSV 35+142118717
    4Always Forward 35+1420210556
    5VVS 46 35+131118804
    6RKEDO 35+1311126-44
    7George st 35+1210146-23
    8HOSV 35+1410335-23
    9Grasshoppers 35+1410326-43
    10Hollandia 35+141031421-73
    11V.V. Bergen 35+12002711-40
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    22 okt. 10:30Valken De 35+2 - Always Forward 35+1
    29 okt. 09:45Always Forward 35+1 - Kwiek 78 35+1
    12 nov. 11:00Hollandia 35+1 - Always Forward 35+1
    19 nov. 09:45Always Forward 35+1 - HOSV 35+1
    26 nov. 10:00V.V. Bergen 35+1 - Always Forward 35+1
    3 dec. 09:45Always Forward 35+1 - Westfriezen 35+1
    10 dec. 11:00SSV 35+1 - Always Forward 35+1
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    8 okt.Grasshoppers 35+1 - Always Forward 35+10 - 2
    15 okt.Always Forward 35+1 - VVS 46 35+12 - 4
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Teamsponsors

    Geen informatie

rfwbs-slide