• 2 Veld Zondag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dol, RolandTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Haverbusch, HansTechnische stafAss.-trainer/coach
    Majoor, StaceyTechnische stafHoofdcoach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Barentsen, GoosTeamspeler
    Boer, Tim deTeamspeler
    Bol, SanderTeamspeler
    Bouderij, JoostTeamspeler
    Bouleij, TimTeamspeler
    Bruijns, RemcoTeamspeler
    Bruin, Tibbe deTeamspeler
    Gorissen, QuintenTeamspeler
    Haverbusch, DaveTeamspeler
    Hulskes, RickTeamspeler
    Inyamah, FerrisTeamspeler
    Jager, MartTeamspeler
    Kramer, LuukTeamspeler
    Lieshout, MikeTeamspeler
    Luiken, NoahTeamspeler
    Rive, JoepTeamspeler
    Schagen, Delaney vanTeamspeler
    Schipper, StefTeamspeler
    Severins, DaveTeamspeler
    Stam, JeroenTeamspeler
    Strik, WouterTeamspeler
    Zaal, CamiloTeamspeler
  • Poulestanden 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Assendelft 233009549
    2Always Forward 232017346
    3Wherevogels De 231025413
    4SVW 27 23003211-90

    Poulestanden 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKEDO 21061323111219
    2Purmerend 21060439201918
    3Volendam (rkav) 21053238191918
    4West Frisia 2105322420418
    5Always Forward 2952222121017
    6Koedijk 394322619715
    7KGB 294052223-112
    8WV-HEDW 293242523211
    9Blokkers de 2103252426-211
    10Swift 394142527-210
    11Wherevogels De 292161431-177
    12Valken de 280081061-510
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    17 dec. 12:00Always Forward 2 - Swift 3
    4 feb. 11:30Valken de 2 - Always Forward 2
    11 feb. 11:00WV-HEDW 2 - Always Forward 2
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    3 dec.Always Forward 2 - Swift 3 -
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Teamsponsors

    Geen informatie

rfwbs-slide