• 2 Veld Zondag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dol, RolandTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Haverbusch, HansTechnische stafAss.-trainer/coach
    Majoor, StaceyTechnische stafHoofdcoach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Barentsen, GoosTeamspeler
    Boer, Tim deTeamspeler
    Bol, SanderTeamspeler
    Bouderij, JoostTeamspeler
    Bouleij, TimTeamspeler
    Bruijns, RemcoTeamspeler
    Bruin, Tibbe deTeamspeler
    Gorissen, QuintenTeamspeler
    Haverbusch, DaveTeamspeler
    Hulskes, RickTeamspeler
    Inyamah, FerrisTeamspeler
    Jager, MartTeamspeler
    Kramer, LuukTeamspeler
    Lieshout, MikeTeamspeler
    Luiken, NoahTeamspeler
    Rive, JoepTeamspeler
    Schagen, Delaney vanTeamspeler
    Schipper, StefTeamspeler
    Severins, DaveTeamspeler
    Stam, JeroenTeamspeler
    Strik, WouterTeamspeler
    Zaal, CamiloTeamspeler
  • Poulestanden 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Assendelft 233009549
    2Always Forward 232017346
    3Wherevogels De 231025413
    4SVW 27 23003211-90

    Poulestanden 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Always Forward 21392232141829
    2Volendam (rkav) 21273245212424
    3RKEDO 21372428141423
    4West Frisia 2116322621521
    5KGB 2127053228421
    6Purmerend 21261540241619
    7WV-HEDW 2125253227517
    8Swift 3125163137-613
    9Koedijk 3114343130112
    10Blokkers de 2123272630-411
    11Wherevogels De 2122191739-227
    12Valken de 21000101267-550
  • Programma

    DatumWedstrijdStatusDetails
    11 mrt. 11:30Always Forward 2 - Wherevogels De 2Te spelen
    18 mrt. 11:00Purmerend 2 - Always Forward 2Te spelen
    25 mrt. 11:30Always Forward 2 - Koedijk 3Te spelen
    8 apr. 11:30RKEDO 2 - Always Forward 2Te spelen
    15 apr. 11:30Always Forward 2 - West Frisia 2Te spelen
    22 apr. 12:00Volendam (rkav) 2 - Always Forward 2Te spelen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 feb.WV-HEDW 2 - Always Forward 20 - 2
    18 feb.Always Forward 2 - Blokkers de 22 - 1
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Teamsponsors

    Geen informatie

rfwbs-slide