• 2 Veld Zondag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dol, RolandTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Haverbusch, HansTechnische stafAss.-trainer/coach
    Majoor, StaceyTechnische stafHoofdcoach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Barentsen, GoosTeamspeler
    Barentsen, NoutTeamspeler
    Boer, Tim deTeamspeler
    Bol, SanderTeamspeler
    Bouderij, JoostTeamspeler
    Bouleij, TimTeamspeler
    Bruijns, PatrickTeamspeler
    Bruijns, RemcoTeamspeler
    Bruin, Tibbe deTeamspeler
    Gorissen, QuintenTeamspeler
    Haverbusch, DaveTeamspeler
    Hulskes, RickTeamspeler
    Inyamah, FerrisTeamspeler
    Jager, Colin deTeamspeler
    Jager, MartTeamspeler
    Kollen, Arend JanTeamspeler
    Kramer, LuukTeamspeler
    Lieshout, MikeTeamspeler
    Luiken, NoahTeamspeler
    Ridder, Gaim deTeamspeler
    Ruiter, JesseTeamspeler
    Ruiter, TobiasTeamspeler
    Schagen, Delaney vanTeamspeler
    Schipper, StefTeamspeler
    Stam, JeroenTeamspeler
    Strik, WouterTeamspeler
    Vaerewijck, LucasTeamspeler
    Weerd, Tommy deTeamspeler
    Wessels, BasTeamspeler
    Zaal, CamiloTeamspeler
    Zaal, CemilTeamspeler
  • Poulestanden 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Assendelft 233009549
    2Always Forward 232017346
    3Wherevogels De 231025413
    4SVW 27 23003211-90

    Poulestanden 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WV-HEDW 24301171079
    2Always Forward 243019459
    3RKEDO 243017349
    4Volendam (rkav) 24211237167
    5Koedijk 34211131037
    6KGB 24202141136
    7Purmerend 24202121026
    8Swift 34202141316
    9West Frisia 2311156-14
    10Wherevogels De 23102411-73
    11Blokkers de 24013614-81
    12Valken de 24004833-250
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    29 okt. 11:45Always Forward 2 - Purmerend 2
    5 nov. 11:30Wherevogels De 2 - Always Forward 2
    12 nov. 11:00KGB 2 - Always Forward 2
    19 nov. 11:30Always Forward 2 - Volendam (rkav) 2
    26 nov. 12:00Koedijk 3 - Always Forward 2
    3 dec. 12:00Always Forward 2 - Swift 3
    10 dec. 11:30Valken De 2 - Always Forward 2
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    8 okt.Blokkers de 2 - Always Forward 21 - 2
    15 okt.Always Forward 2 - WV-HEDW 25 - 2
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Teamsponsors

    Geen informatie

rfwbs-slide